LD25W-12-C2080-RD
  • LD25W-12-C2080-RD
    Eptronics
  • EU ROHS
  • China RoHS
  • Reach Compliant
  • Description:
    Power Supply; AC-DC; 12V@2.08A; 90-305VIn; Encapsulated; LED Driver; 25W; PFC; LD Series