MLH150PGB06A
Home
MLH150PGB06A
MLH150PGB06A
Honeywell Sensing & Control
EU ROHS
China RoHS
Reach Compliant
Description:
Sensor, Pressure, Gauge, 5VDC, 1/8 to 27 NPT, 150psi, 4 mA